Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Nazywam się Daniel, mam 22 lata. We Wspólnocie jestem już jakiś czas, i dzisiaj pragnę za ten dar podziękować bo widzę, że Bóg jest i że działa w moim życiu, a także w życiu mojej rodziny.

Wstąpiłem do Wspólnoty jak miałem 18 lat. Był to ciężki okres dla mnie, dlatego w moim życiu zaczęło się źle układać. Miałem coraz większe problemy w szkole, osobiste, a także w relacjach z moją mamą. Dzisiaj wiem, że problemy były coraz większe ponieważ w moim życiu zabrakło miejsca dla Boga. Wtedy moja mama pomogła mi znajdując Wspólnotę.

Na początku Wspólnoty byłem zły, myślałem że sobie poradzę, że moja mama chce się mnie pozbyć i dlatego musiałem wstąpić do Wspólnoty. Jednak podczas mojej drogi ucząc się nowych rzeczy, modląc się przypomniałem sobie momenty kiedy to było ciężko i czułem się sam. W tych momentach blisko mnie zawsze była moja mama, i nigdy mnie nie opuściła, nawet kiedy ja czyniłem jej wiele zła. I tak pierwszy raz spotkałem się z nią po 6 miesiącach na Jasełkach w Zabawie. Po tym spotkaniu czułem się bardzo dobrze , dlatego że widziałem moją mamę bardzo szczęśliwą, jak jej nie widziałem przez ostatnich parę lat i to mi dało bardzo dużą siłę żeby iść na przód, bo widziałem że Wspólnota pomaga nie tylko mi, ale całej mojej rodzinie. Teraz po powrocie do Polski  Wspólnota dała nam ( mi i mojej mamie ) możliwość przeżycia doświadczenia w Jastrzębiu. Kiedy się o tym dowiedziałem w pierwszym momencie poczułem strach, ale też wewnątrz mnie wielką chęć żeby odnowić nasze relacje, dla tego że czułem że jest mi to potrzebne. Te dwa tygodnie przeszły mi bardzo szybko. Przeżyliśmy wiele pięknych momentów. Najpiękniejszą rzeczą jaką przeżyłem to to że pierwszy raz poczułem się z mamą tak jak z przyjaciółkom, i rozmawiałem z nią na wiele tematów, śmieliśmy się razem i żartowaliśmy. Mogę powiedzieć że nigdy się tak nie poczułem. Na pewno Wspólnota umożliwiła nam na zrobienie wielkiego kroku na przód w naszych relacjach i za to chcę bardzo podziękować.

 

                             

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

708196
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
215
2988
6998

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.