Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

"Oto misja na zawsze: zanosić Jezusa Chrystusa człowiekowi i doprowadzić człowieka do spotkania z Jezusem Chrystusem: Drogą, Prawdą i Życiem, prawdziwie obecnym w Kościele i współczesnym człowiekowi.”
                                                           Papież Franciszek

Saluzzo, 15 Sierpnia 2018
Z wielka radością ogłaszamy wam wyjazd grupy misjonarzów do Meksyku i Brazylii.tommaso

Ksiądz Massimo Marchi wróci do misji Cenacolo w Brazylii po kilku miesiącach spędzonych we Włoszech, a będzie mu towarzyszył nowy misjonarz, Tommaso, który został przeznaczony do misji Ameryki Łacińskiej. Po błogosławieństwie, które otrzymali w domu w Pagno, z wielkim pragnieniem oddania się ubogim, których Pan Bóg pragnie im powierzyć, wyruszyli oni w podróż do Brazylii, gdzie na nich oczekują inni misjonarze.
messico-missionW Uroczystość Wniebowzięcia NMP błogosławieństwo otrzymali dwaj inni misjonarze, którzy pojadą do Meksyku. Marco wraca po czasie przeżytym we Włoszech, dla Josè Maria będzie to jego pierwsza podróż misyjna.

Dziękujemy Ci, Panie, za tych misjonarzy, i za ich pragnienie kochania i oddania części życia dla bliźnich! Zawierzamy ich Maryi i towarzyszymy im, modląc się w ich intencji!!

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

663468
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
66
1214
10233

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.