Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Ger01
Niemcy, Marienfried
27-29 kwietnia 2018
Były cudowne i głębokie dni modlitwy podzielenia i przyjaźni, które mogliśmy przeżyć wspólnie z rodzicami, rodzinami i niektórymi eksami z Niemiec. Ger02Na tegorocznym spotkaniu w Marienfried blisko Ulm tańczyliśmy, śpiewaliśmy i brat Georg z chłopakami przywieźli charyzmat naszej Matki Elviry z radością, zapałem, katechezami i podzieleniami.
Opatrzność podarowała nam naszego wiernego przyjaciela ks. Roberta, który odprawił Mszę Św. i spowiadał. Dzięki, Panie, za dar życia i za wierną grupę niemiecką!

Samo zobaczenie twarzy mam i ojców, kiedy ujrzeli swoje dzieci i usłyszenie ich słów dało mi do zrozumienia, że naprawdę mają nadzieję i wierzą, że damy radę i że jesteśmy we właściwym miejscu. Ich nadzieja i zaufanie do Wspólnoty pomogło mi bardzo i zmotywowało, abym jeszcze bardziej starał się na mojej drodze.

                                                                Daniele

Poczułem podczas tego weekendu atmosferę bardzo rodzinną. Dotykało mnie bardzo widzieć, że moja rodzina jest zawsze gotowa iść ze mną. I ile kroków zrobiliśmy razem na naszej drodze wspólnotowej!

                                                                     Manuel

Ten weekend był naprawdę piękny! Prawdziwa odnowa duchowa. Dodałem też dwa dni modlitwy w Sanktuarium w Altótting, żeby poprosić o dom Wspólnotowy w Niemczech. Brat Georg podarował mi kopię Maryji z austriackiego domu, która jest teraz ze mną, patrzy na mnie każdego dnia w pracy i daje mi wiele, wiele siły.

                                                                 Ks. Robert

 

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

628066
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
27
2171
9765

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.