Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

 

Envie, Dom Wspólnoty Cenacolo "Speranza"
Niedziela, 1 października 2017

„Oto Ja posyłam was jak owce między wilki, bądźcie tedy roztropni jak węże i niewinni jak gołębice”.
                                                          
(Mt 10,16)
mission-02
Podczas spotkania w okazji kandydatury do grona prezbiteratu naszych dwóch naszych braci, zaraz po Mszy Św. nastąpił kolejny bardzo ważny moment dla naszej Wspólnoty: siedmioro nowych misjonarze naszej Wspólnoty otrzymali Błogosławieństwo Boże z rąk Bpa. Cristiano Bodo.
Wśród nich było pięciu chłopaków; z Niemiec; Stefan, dwóch z Polski; Damian i Daniel oraz dwóch z Włoch; Alberto i Guarino, wśród nich były również dwie dziewczyny Klaudia z Niemiec i Ester z mission-01 2Hiszpanii. Nowi misjonarze w tym miesiącu, który jest nazwany przez Kościół miesiącem misyjnym wyruszają do naszych domów w Ameryce Łacińskiej. Już tradycyjne, jak każdego roku w tym miesiącu przy okazji naszego spotkania, podczas wspólnej modlitwy przywoływaliśmy obecność Ducha Świętego, prosząc Go, aby prowadził i oświetlał drogę młodych misjonarzy, którzy niedługo wyruszą do Peru, Brazylii i Argentyny. Dla nich na pewno niesamowitym darem było to, iż otrzymali błogosławieństwo od naszego ks. biskupa a razem z tym krzyże misyjne, które zawsze będą z nimi obecne!  

 

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

553060
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
267
2513
5576

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.