Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

art1marcellineDom Formacyjny "Maria Assunta"
Pagno, 17 czerwca 2017

Tej soboty przyjechała do nas w odwiedziny grupka sióstr Marcellinek, które znają naszą Wspólnotę w Brazylii, a szczególnie na San Paolo.
Jedna z nich, siostra Monique, Brazylijka posługująca w szpitalu sióstr Marcellinek, od dłuższego czasu pomaga naszej misji w Mogi, przyjmując nasze dzieci i misjonarzy w razie potrzeby.art2marcelline
Siostry spędziły z nami cały dzień, spotykając się z radością z rodziną Maurizio i Paoletty oraz ich dziećmi, z którymi to zaprzyjaźniły się już jaki s czas temu. Przypomniały nam także przyjaźń siostry Dolores, marcellinki, która jest już w niebie, a która to popchnęła nas do otworzenia misji w Bahia, również w Brazylii, i która to bardzo nas lubiła.
Było to spotkanie piękne i ubogacające, poznanie tych sióstr misjonarek, które od wielu już lat oddają życie ubogim. Również i one były zadowolone ze sposobności lepszego poznania dzieła Cenacolo, rozpoczętego w Saluzzo, oraz życia Matki Elviry, jej powołania i misji, a także ujrzenia jej dziś, konsumowanej w miłości.
Była to wymiana pełna przyjaźni i radości w Panu i w posłudze ubogim!

                                                    Siostry Misjonarki od Zmartwychwstania

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

524739
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
74
759
6125

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.