Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

RITIRO-PERU-1A
"Błogosław, duszo moja, Pana! Panie mój Boże jesteś nieskończenie wielki! Jakże liczne są Twe dzieła, Panie! Ziemia jest pełna Twoich stworzeń." (Psalm 103)

Peru, 26 Maj 2017

           

            Najdrożsi Matko Elviro, siostry i bracia wierzę, uwielbiam, ufam i kocham!
Kontaktujemy się z wami by podziękować wam za waszą modlitwę, relacje i wysłuchane katechezy... prawie na żywo, były dla nas cenne! Poczuliśmy się jak w domu, na tej samej łodzi w tej samej drodze, jakże jesteśmy szczęśliwi, że mamy taką Matkę jak Matka Elvira!!!
Dziękujemy również za obecność ks. Andrea i sióstr Rity i Marii z misji brazylijskiej z Jau, przeżyliśmy rekolekcje w rodzinie, które pomogły wszystkim: modlitwa, wsłuchiwanie się, dzielenie się i trochę śmiechu!
Odwiedził nas nasz przyjaciel J.E. ks.bp. Paci, który przybył w czwartek odprawiając z nami Mszę Świętą, spowiadając nas i zostając z nami na obiedzie, opowiadając o przygodach z życia wiary, tutejszego Kościoła... również kilka dowcipów na "lepsze trawienie". Był szczęśliwy mogąc być z nami w prostocie.
Wyruszyliśmy z ks. Andrea wcześnie by odwiedzić naszych chłopców i brata Denisa w Supe! To była dla nich ładna niespodzianka: odmówiliśmy wspólnie konkretny różaniec na pustyni, która coraz bardziej nabiera życia, odprawiliśmy Mszę Świętą i zjedliśmy razem obiad! Chłopcy z domu w Supe byli bardzo pogodni i uśmiechnięci... nawet najmłodszy chłopak, który wstąpił 3 dni temu - cuda pustyni!
Jutro kończymy rekolekcje razem z wami i wracamy do naszych dzieci, cioci i wujków, rodzin naładowanych radością w oczekiwaniu Ducha Świętego w tej nowennie, aby stała się życiem w pełni dla wszystkich!
Bardzo Was kochamy!

Hermanas (siostry) Rita, Maria, Daniela, Cristina, Antonietta, Anna, Aleksandra, Mari i ks. Andrea

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

524743
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
78
763
6129

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.