Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

parolin lourdes

 

Lourdes, 11 luty 2017
Błogosławionej Matki Bożej z Lourdes
25° dzień chorego tu w Lourdes był straszny dla nas “chorych” z Cenacolo!

Delegacja ze Stolicy Apostolskiej pod koniec popołudnia, po wszystkich świętowaniach, zechciała odwiedzić nasz dom aby wspólnie przeżyć chwile modlitwy i świadectwa; i tak… zaprosiliśmy ich na wspólną wieczorną pizzę! Jakże wspaniale czuć się kochanym!
Ks. Kardynał Pietro Parolin, Sekretarz Stolicy Apostolskiej, reprezentował Ojca Świętego podczas pobytu w Lourdes i dotknął nas swoją prostotą i uwagą; na zakończenie wspólnie przeżytej modlitwy pobłogosławił nas następującymi słowami: “wszystkich tu obecnych, Matkę Elwirę i całą Wspólnotę w każdym z jej wymiarów”. Jak pięknie! Musimy przyznać się iż w tym momencie, myśląc o Elwirze, spłynęło kilka łez emocji i radości.
Dzień później spotkaliśmy w sanktuarium naszego biskupa, który raz jeszcze podziękował nam za te piękne chwile wspólnie przeżyte… i dodał, że Kard. Parolin, podczas powrotu w samochodzie, powiedział mu iż opowie Ojcu Świętemu o tych pięknych chwilach przeżytych w Cenacolo i że… pizza była naprawdę dobra… Alleluja!
Dziękujemy Ci, Maryjo, za wezwanie nas do tej błogosławionej ziemi i za to, że możemy być częścią tego pięknego Kościoła! Dzięki! Coraz bardziej świadomi bycia ubogimi… przytulamy Was!

                                                                                     Cenacolo z Lourdes

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

499869
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
109
331
8264

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.