Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

bannerusa25Saint Augustine, Floryda
1 - 4 Listopada 2018                                                                                                    
usa 25 1

Kochani…. Jesteśmy po święcie życia we Wspólnocie Cenacolo w Stanach Zjednoczonych!!!
„WSTAŃ I CHODŹ” było hymnem festiwalu, hymnem dziękczynnym do Boga, narodzonym w naszych sercach, żeby go chwalić i dziękować mu za dar 25 lat życia Wspólnoty w Stanach.
Hymn chwały, który wspomina cuda przez Niego dokonane, nie tylko w historii Naszej Wspólnoty, ale też w sercach wielu chłopaków, dziewczyn, rodzin i przyjaciół, którzy w tych latach przyjęli zaproszenie Jezusa, aby wyjść ze zła i żeby wybrać światło Pana i naprawdę żyć życiem ubranym w Jego światło! Z Włoch przyjechała też mała usa 25 3reprezentacja , abyśmy jeszcze pełniej poczuli obecność Matki Elviry z nami: ks. Massimo Rigoni , ks. Marco., s. Jennifer, oraz inni bracia i siostry będący blisko amerykańskiej rzeczywistości.
Był to bardzo intensywny czas, zaczynając od przygotowań, które zjednoczyły nas w przyjaźni i miłości. Wiele rzeczy przygotowanych z miłością , dając się w pełni, z chęcią zrobienia czegoś pięknego dla wszystkich, dla rodzin, dla nas i myślę , że przede wszystkim dla Boga. Przygotowania są zawsze „wyścigiem z czasem”, walką żeby zachować spokój, ale pokazują też dobro, dary, zaufanie do Boga, każdy żyje a później Pan robi usa 25 4wszystko dobrze! To On jako pierwszy jest z nami i pomaga nam wykonać wszystko.
Jak uczy nas Matka Elwira: „Życie zmartwychwstałe ma wiele chęci, pragnie robić rzeczy dobrze, dobro musi być zrobione dobrze” …… i przynosi owoc, przede wszystkim w naszych sercach, a później w sercach tych , którzy je widzą i doświadczają.

                    Rodzina Cenacolo z Ameryki

 

 

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

723911
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
426
2885
11124

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.