Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Loreto, 26 sierpnia 2018
Wielkie święto na 11. rocznicę życia w domu “Nazaret” w Loreto – niedziela, 26 sierpnia. Z powodu deszczowej pogody musieliśmy rozbierać wszystko i zloreto01 powrotem montować w centrum Jana Pawła II, które, darem Opatrzności Bożej, dało nam do dyspozycji wielką salę, gdzie mogliśmy przeżyć to wielkie święto, przygotowywane już od dawna.
Dziękujemy, ponieważ dzięki temu mogliśmy uczestniczyć we Mszy Świętej, której przewodniczył J. Ekscelencja ks. Biskup Fabio Dal Cin.
W homilii wyraził on, miedzy innymi, swoją ojcowską i pasterską bliskość wobec Wspólnoty Cenacolo.
loreto03Powołując się wiele razy na słowa Matki Elviry zechciał wskazać nam, jak ważne jest, aby oddać siebie Bogu, a także wielkie dzieło, które sam Bóg czyni poprzez Wspólnotę.
Później, po chwili przeznaczonej na adorację Najświętszego Sakramentu, przedstawiliśmy recital “Przytulenie”, w którym mogliśmy obaczyć obowiązki i zadania wszystkich chłopaków, żyjących w naszym domu. Widzieliśmy wśród gości wiele nowych twarzy; uczestniczyło w naszym święcie więcej osób niż rok temu.
Dziękujemy Ci, Matko Elviro za to, że powiedziałaś “tak” wobec projektu miłości, który Bóg obudził w Twoim sercu. Kochamy Cię... BARDZO!
                                                     Chłopcy z domu w Loreto

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

663502
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
100
1248
10267

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.