Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Spróbujcie i zobaczcie jak dobry jest Pan;

Błogosławiony człowiek, który w Nim szuka ucieczki.
                                                                         (Psalm 33)
ex18ban
Saluzzo, 16 i 17 czerwca

Także tego roku w Saluzzo odbyło się spotkanie dla chłopców i dziewczyn “ex” ze Wspólnoty. Było wielu tych, którzy przyjechali podziękować Panu i Wspólnocie, za to że dzięki „tak” Matki Elviry, z modlitwą i opieką Maryi odzyskali nadzieję, że mogą narodzić się na nowo. Spotkanie zaczęło się w sobotę po południu; po powitaniu pomodliliśmy się na Różańcu, jest to modlitwa która ubogaca naszą codzienność.                                                                                    ex181
Było pięknie móc ponownie zobaczyć wielu chłopaków i dziewczyn w różnym wieku, którzy biorą Różaniec do ręki i idą dziękować. Po krótkim wprowadzeniu, w którym mówiło się o podziękowaniu i obyciu dziećmi Wspólnoty bardzo kochanymi, przeszliśmy do sedna dnia: Mszy Św.

Po kolacji spotkaliśmy się pod namiotem, aby obejrzeć film o Matce Elvirze, po której była piękna adoracja, podczas której mieliśmy w sercu jej głos, który radzi, upomina, przytula, czuły głos Matki Elviry, która od 35 lat trzyma każdego z nas za rękę.
Podczas adoracji była możliwość spowiedzi i było wielu tych, którzy pozwolili się objąć Bożemu Miłosierdziu.

ex182
W niedzielę po śniadaniu spotkaliśmy się z ks. Massimo Rigonim na różańcu chodzonym i świadectwach: była pięknie słyszeć wiele głosów mężczyzn i kobiet , którzy przez te 35 lat szli razem ze Cenacolo i były to szczere słowa podziękowania.
Po krótkiej przerwie, była Msza Św. odprawiona przez ks. Massimo Marchi, i było to znaczące także ponieważ z wieloma eksami przechodzili wspólnie drogę wyjścia z ciemności. Potem było wspólne zdjęcie i obiad!
Dzień zakończył się modlitwą różańcową i kolejnym filmem o Matce. Pozdrowiliśmy się z życzeniem, że spotkamy się ponownie na „Święcie Życia”, które odbędzie się w drugim tygodniu lipca.

Dziękujemy, Matko Elviro za całe to dobro, które zasiałaś w wielu zagubionych sercach i za wiele rodzin, które narodziły się w Cenacolo, które są znakiem miłości Boga Ojca do wielu chłopaków i dziewczyn, którzy z ciemności przeszli do prawdziwego światła.

 

GALERIA ZDJĘĆ

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

638128
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
248
2127
7182

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.