Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Austria,

28 kwietnia 2018 r.
Dzięki Bożej Opatrzności czterech z naszych chłopaków, pojechało dawać świadectwa w zachodniej Austrii.                                                                                                 A01
Chcielibyśmy wyrazić podziękowania z serca szczególnie Josephowi Ederowi, który zaplanował pięć dni świadectw dla nas. Dzięki niemu mieliśmy okazję świadczyć trzynaście razy w szkołach i parafiach. Pomogliśmy też w realizacji Mszy Św. i uczestniczyliśmy w adoracjach Eucharystycznych. Nasz przyjaciel Joseph towarzyszył nam przez całą wyprawę w regionie Salisburgo w Tyrolu. Zajął się jedzeniem, spaniem, i nic nam nie brakowało. Było wzruszającym doświadczeniem, spotkanie wielu osób, które od lat noszą Matkę Elvirę w sercu.
Bóg pokazał nam swoją miłość poprzez opatrzność, która w tych dniach była bardzo konkretna, za pośrednictwem wielu osób, które wspierają Cenacolo. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas w tych dniach i mieli swój udział w tym niesamowitym okresie.

A02ŚWIADECTWA:

Dawaliśmy świadectwa w różnych szkołach i parafiach, byłem bardzo zdziwiony, wielką otwartością ludzi w stosunku do naszej Wspólnoty. Słuchali uważnie, zadawali wiele pytań, a ich zainteresowanie Wspólnotą było bardzo żywe. Dzisiaj jestem zadowolony, że mogę czuć się wolny. Cztery lata temu nikt nie mógłby zmusić mnie do mówienia przed tak wielkim tłumem. Mogę więc, tylko podziękować Wspólnocie, Maryji, Józefowi i opatrzności za te bogate dni.
                                                                            Manuel (25) z Niemiec

W szczególności, chciałbym podziękować wszystkim, którzy sprawili, że ta podróż do przepięknego Salisburgu w Tyrolu była możliwa. Są dla mnie przykładami, dziękuje za ich wiarę i za ich dyspozycyjność. Były to radosne dni, w których dostałem możliwość dania wielu świadectw, w których przekazywałem radość razem z moimi braćmi. Wiele momentów podzielenia, pomogło mi też wzmocnić moją wiarę. Dziękujemy, Matce Elvirze za to, że pozwoliła mi odkryć, że moje życie jest czymś bardzo cennym.
                                                                         Alain (26) ze Szwajcarii                                                                                                         A03

Jestem wdzięczny Wspólnocie za to zaufanie, że wysłała mnie na „misję” do Austrii, żeby nieść nadzieję, idąc po śladach naszej Matki Elviry. W tych dniach mogłem rozważać Jezusa w przyjaznych gestach każdej osoby, którą spotykałem: w uśmiechu dziecka, w mamie, która zapraszała nas do swego domu na obiad, w gościnności starszej kobiety, w której domu spaliśmy i która to rano przygotowała nam śniadanie. Jestem wdzięczny za to, że mogłem brać w tym udział.
                                                                         Georgio (30) z Austrii

Dziękuje, że mogłem uczestniczyć w tej podróży. Nie spodziewałem się tego, ponieważ otwieranie się przed ludźmi, szczególnie o mojej przeszłości, jest jedną z rzeczy, które sprawiają mi największą trudność. Wcześniej zawsze bardzo wstydziłem się mojej przeszłości, a teraz opowiadanie o niej przed ludźmi pomogło mi bardzo zaakceptować ją i zdać sobie sprawę, z tego kim byłem i kim jestem teraz. Dziękuje za to niesamowite doświadczenie.
                                                                        Ludovic (19) z Francji

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

614986
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
531
1194
6994

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.