Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Saluzzo, Casa Madre
Poniedziałek oktawy Wielkanocnej 2018

lett012-go kwietnia trzech z naszych braci seminarzystów postawili kolejny krok w drodze do prezbiteratu: Bracia Konrad, Slaven i Hubert. Dziękujemy Panu za ich służbę, za to, że nam ich dał i za całe dobro, które sieją i zasieją w przyszłości.
Ksiądz Biskup Ordynariusz Diecezji Saluzzo, J.E. Cristiano Bodo, był szczęśliwy, że mógł odprawić tą Mszę Św. i że może być z naszymi braćmi na ich drodze. Podczas Mszy bracia zostali poproszeni przed ołtarz, ich „tak” i wręczenie Pisma Świętego, symbol posługi Lektoratu. Na końcu, nasz biskup zrobił coś więcej błogosławiąc naszym braciom. Rodzinne więzy, które łączą nas z naszym biskupem, cały czas wzrastają.
lett05Wiele domów, które świętowały wspólnie z nami Święta Wielkanocne w Saluzzo było również obecnych na Mszy Św. i na wspólnym obiedzie; nie brakowało dowcipów, śpiewów i radości, które są znakiem życia odzyskanego przez drogę światła i nawrócenia.
Przeżyliśmy również wspólnie kilka momentów gier i na końcu wszyscy wracają do domów, żeby rozsiewać ziarno, które w tych dniach zostało zasiane w naszych sercach, żebyśmy także my mogli dzisiaj powiedzieć i głosić, że PAN NAPRAWDĘ ZMARTWYCHWSTAŁ!

Dziękujemy Matce Elvirze, że w naszych życiach umarłych i w grzechu pozwoliła nam doświadczyć Zmartwychwstania sprawiając, że spotykamy Pana! 

 

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

606577
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
116
1331
8498

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.