Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

 

Środa, 28 lutego 2018 r.
Dom formacyjny „Maryi Wniebowziętej”

„Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata.”                                           (Mt 28 19,20)
pg-e-maria
Z wielką radością ogłaszamy wam że do naszej misji „Świętej Józefiny Bakity” dołączyli Piergiulio i Maria, którzy byli już na naszych misjach w Peru (Maria) i Brazylii (Piergiulio). Po odpoczynku Piergiulia we Włoszech są gotowi do ponownego odlotu.
Maria natomiast jest to dziewczyna, która po skończeniu studiów, wybrała doświadczenie misyjne w naszej Wspólnocie, co jest bardzo odważnym wyborem jak na młodą osobę, żyjącą w naszych czasach i dziękujemy Panu za tą jej decyzję.
Po Mszy i błogosławieństwie otrzymanym od Matki Elviry są już gotowi, aby dołączyć do innych wujków na ziemi Liberyjskiej. Życzymy naszym misjonarzom dobrej drogi i żeby Duch Święty ich prowadził na nowej misji dał im otwarte serce zdolnego przyjmować życie.
Udanej Misji!!!

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

594705
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
373
1501
8951

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.