Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

 

 vescovoNiedziela 4 marca 2018 r.
Dom macierzysty w Saluzzo
W naszym domu w Saluzzo, miało miejsce spotkanie z naszym biskupem J.E. Cristiano Bodo i z różnymi grupami osób poświęconych z naszej Diecezji. Po momencie przyjęcia, po południu spotkaliśmy się wspólnie w Sali „Oto jestem”. Poza naszymi „ Siostrami Misjonarkami zmartwychwstania”, siostry z instytutu Świętej Maryi od Aniołów, bracia z naszej Wspólnoty, bracia mniejsi od Jezusa, i Siostry „Córki Miłości od świętego Vincenzo de Paoli”. Z nami byli niektórzy kapłani z naszej wspólnoty i ks. Giuliano, proboszcz kapucyn z naszej Parafii. 

Po obejrzeniu filmu – prezentacji na temat naszej Wspólnoty z Matką Elvirą, ks. bp. Bodo opowiedział nam o kilku aspektach życia konsekrowanego, o pięknie życia oddanego Panu i na koniec odmówiliśmy wspólnie Nieszpory. Następnie siostry Misjonarki Zmartwychwstania zaprezentowały nam swój taniec po którym był podwieczorek i pożegnanie.
Dziękujemy Panu za ten dzień, za obecność naszego biskupa z nami i za wszystko czego wysłuchaliśmy i co z pewnością ubogaci nasze życie konsekrowane.
Dziękujemy Matce Elvirze za jej Tak i za wszystkie tak wypowiedziane życiu konsekrowanemu, które zakwitły dzięki jej wierze. 

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

594703
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
371
1499
8949

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.