Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Valle del Bravo (Toluca)
Meksyk, listopad 2017

messico01W tych dniach radosnym momentem dla naszej misji w Meksyku było przybycie księdza Massimo i „tio” (wujka) Albino, jak go nazywają dzieci.
Ich obecność przyniosła ze sobą trochę charyzmy, którą czuć w powietrzu, gdy przebywa się blisko Matki Elviry, która jest żywym świadectwem swoich nauk dla nas poprzez to, co przeżywa w tym szczególnym czasie w swoim życiu. Było dla nas błogosławieństwem i łaską, że mogliśmy przyjąć Sakrament pokuty i wziąć udział w Mszy świętej.
Dziękujemy także za dzień spędzony z przyjaciółmi i chłopakami ex z naszejmessico02 1         Wspólnoty; to wszystko wniosło ducha wspólnotowego, który sprawił, że wiele serc stało się lżejszych dzięki modlitwie, przyjaźni i sakramentom.                               
Nie zabrakło również zabaw i sztuczek magicznych, prostych momentów, które uradowały serca wielu dzieci, ale także i dorosłych, przyciągniętych występami słynnego maga Maxa. Swoimi przebierankami i sztuczkami wzbudził śmiech u tych, którzy potrafią jeszcze cieszyć się z prostych i małych rzeczy w życiu. Nie mogło zabraknąć także wizyty ks. Massimo oraz Albino w Sanktuarium w Gwadelupie, którzy powierzyli opiece „Virgen de Guadalupe” nasze misje i wszystkie dzieci.
Dziękujemy, Matko Elviro, za naszych księży, którzy potrafią przynieść światu charyzmat Wspólnoty, dany nam przez Pana, i dziękujemy za Słowo Boże, które nas wspiera i wzmacnia w życiu na misji.

                     

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

559740
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
72
297
2943

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.