Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

banner-tutti-santiW dzień uroczystości Wszystkich Świętych, my, dziewczyny ze Wspólnoty, razem z Siostrami Misjonarkami Zmartwychwstania, odbyłyśmy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Miłosierdzia w Valmala. Przed wyruszeniem, spotkałyśmy się przy Domu Formacyjnym przed oknem naszej Matki Elviry, aby ją pozdrowić i zapewnić o naszej modlitwie. Jak wielkim darem jest zobaczyć ją choć na chwilę, i widzieć w niej konkretny i żywy przykład świętości! Po pozdrowieniu, wyruszyłyśmy z naszymi siostrami zakonnymi ze śpiewem i uśmiechem na ustach. W drodze odmówiłyśmy różaniec, przeplatane cytatami z Matki Elviry i Papieża Franciszka na temat świętości. Otoczone pięknem stworzenia, przeżyłyśmy wiele momentów śpiewu, gestów, podzielenia, a także wspólny piknik.                                                                                  santi08
Po przybyciu do Sanktuarium spotkałyśmy się z przyjaciółmi Wspólnoty, którzy przeżyli z nami najważniejszy moment dnia, to jest Mszę świętą, odprawioną przez ojca Stefano. Powierzyliśmy Maryi naszą Matkę Elvirę i, wraz z nią, wiele innych osób, które prosiły o naszą modlitwę. Na koniec tego dnia, wróciłyśmy pełne radości i wdzięczności, z odnowionym zapałem, który chcemy wnieść w naszą codzienność!

Dziękujemy za to, że mogłyśmy przeżyć ten dzień wszystkie razem, i dziękujemy wszystkim Świętym, że nam towarzyszą i wspierają nas na drodze naszego życia!

WYBIERZ JĘZYK

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

571803
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
68
2127
5945

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.