Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

servi per amore 2017SPOTKANIE MISJONARZY – SŁUG MIŁOŚCI 2017

Strumień Ducha Świętego, rzeka pokoju, światło dla naszych sumień. Tymi słowami można podsumować to czym było spotkanie sług miłości na błogosławionej ziemi Matki Bożej w Međugorje. To coroczne spotkanie chłopaków odpowiedzialnych oraz przebywających dłużej we Wspólnocie , jest zawsze okazją do sprawdzenia jak żyjemy we Wspólnocie i co proponujemy młodym chłopakom.
Powrót do źródła, ponowne rozpalenie ognia Ducha Świętego poprzez zanurzenie się w charyzmacie Wspólnoty. Z pomocą księży, poprzez odsłuchanie katechez naszej Matki Elwiry, w sposób prosty, a zarazem głęboki, przyglądnęliśmy się naszym wartościom.
Dla wszystkich nas była to okazja do zatrzymania się, odcięcia się myślami od naszych obowiązków i możliwością spojrzenia wgłęb serca. Zastanawialiśmy się nad sobą i lepiej poznaliśmy samych siebie.
Niektórzy z nas przeżyli trudniejsze chwile, aby następnie na kolanach przed Matką Boską zrozumieć co należy jeszcze zmienić. Niektórzy mieli okazję oswobodzić się z ciężarów i kompromisów, aby w ten sposób móc rozpocząć od nowa, z większym zaufaniem do samego siebie i do Wspólnoty. Z pewnością każdy z nas został tu wezwany przez Maryję, Królowe Pokoju, słodkim wezwaniem do oddania naszego życia w jej ręce.
Teraz, po powrocie do naszych domów, prosimy o siłę i obecność Ducha Świętego, aby móc przełożyć na życie codzienne wszystko to, co zrozumieliśmy, nauczyliśmy się i usłyszeliśmy w sumieniu z nadzieją bycia światłem i życiem dla innych.
Pozdrawiamy Was entuzjastycznie żyjąc charyzmatem Wspólnoty w sposób autentyczny, jak prawdziwi misjonarze
                                                                             Słudzy Miłości!

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

506679
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
202
1395
6171

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.